Preventivní péče

Jestli se chcete chránit před potížemi a ušetřit peníze za případné léčení a pracovní neschopnost, tak jste tu správně. Mnohem jednodušší a příjemnější je samozřejmě potížím předcházet, než je řešit. Kdo to umí, je vítěz. Jste to nejcennější, co máte. Je to jen Váš život a jste tady pro sebe. Každý večer budete usínat se sebou a nevzbudíte se za celý tento život nikde jinde, než v sobě.

Kdo pochopil, že péče o sebe je jeho hlavní zodpovědnost vůči všem okolo, ten si umí najít prostor pro preventivní péči v podobě důkladného prozáření a naplnění celého těla léčivou energií. Vysoké vibrace prostupují i do mysli a psychiky a umožní Vám příjemné zklidnění, zjasnění a harmonizaci. Tím se vždy přímo pročistí i Vaše blízká budoucnost.

Nabízím preventivní přeléčení skrze harmonizaci Vašeho vědomí a konzultaci v oblasti holistické metody chápání zdraví. Díky tomu si budete sami umět řídit, zda budete následující měsíce zdraví a vitální. Ráda pracuji s lidmi, kteří už SEBE sebe.cky umí chápat jako Zdroj všeho, co mají k dispozici pro svou rodinu i další lidi. Jste zkrátka centrum Vašeho vesmíru a o takový poklad je dobré pečovat. Jediný důležitý ukazatel Vašeho stavu je, jak se cítíte NYNÍ. Jestli je Vám jasné, že by to mohlo být podstatně lepší, tak se ozvěte a vyladíme to.

Jako malý doplněk Vám můžu předat Diamantovou vodu a Tibetskou houbu, obojí je dobré denně popíjet. Můžu Vás naučit Pozdrav slunci a Pět Tibeťanů, obojí je fajn si denně zacvičit. Na noc si můžete na nožky občas nalepit Detoxikační náplasti, ty také mám. Dobré je méně jíst a pracovat, víc se smát a hýbat. Pokročilé vedu k vědomému bytí, které je klíčem k záměrné tvorbě svého životního příběhu.

Preventivní péči nabízím ve formě komplexní kúry 4x za rok. Včas Vám sama pošlu  zprávu s nabídkou vhodného termínu. Stačí mi napsat vzkaz „chci o sebe pečovat“, ostatní nechte na mně.

Jana Marie * Tel. 736 773 901 * E-mail: Lecitel-JanaMarie@seznam.cz

© 2023 Jana Marie eden, Praha • Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - webSEO.cz