Chci řešit fyzické potíže

Díky naší spolupráci můžeme úspěšně řešit nemoci těla, bolesti, hormonální problémy, záněty, nemoci vnitřních orgánů, tělesné poruchy či disfunkce, ženské i mužské problémy, imunitní poruchy, či poúrazové stavy.

Fyzické potíže znamenají, že nějaké trápení či starosti, obavy nebo zloba se Vám už zakously do masa. Nestihli jste včas napravit, co Vás štvalo, mrzelo nebo lekalo, až to přerostlo v nemoc. Počáteční „n“ v tomto slově znamená „negativní“ a zbytek je o „emoci“.

Také můžeme říct, že nemoc znamená „ne moc“, prožívali jste ne moc radosti a bezpečí a potěšení a lásky, tedy ne moc zdraví. Zkrátka do nemoci se nikdo neprosmál, všichni se do ní protrápili.

Důležité ale je, co teď s tím, kudy vede cesta zpět ke zdraví nebo alespoň jasnému zlepšení. Ráda se Vám budu věnovat. Pokud je pro Vás dostupná Praha, tak Vám nabídnu termíny pro osobní návštěvu v horizontu cca 1-2 týdnů. Jestli je pro Vás Praha opravdu vzdálená, nabízím Léčení na dálku.

Kontaktní léčení

Pokud můžete přijet do pražských Strašnic, pak se budu těšit na osobní setkání v prostoru k tomu vhodném, který je doslova posvěcený více než deseti lety léčení. Adresa je uvedená v kontaktu. Místo je velmi dobře dostupné MHD, s autem nebývá problém s parkováním.

V případě zájmu o návštěvu se prosím ozvěte na emailu nebo mobilu, budu se Vám ráda věnovat. Nejdříve si krátce sdělíme, o co se jedná, co byste rádi změnili. Zvážím svou možnost pomoct Vám s řešením. Pokud se shodneme, předám Vám aktuální volné termíny, obvykle v horizontu cca 2 týdnů. S sebou na léčení nic nepotřebujete, snad jen pohodlné oblečení a dostatečný časový prostor, nejlépe celé dopoledne. Ráda Vám nabídnu minerálku, džus, čaj, kávu, jablko, sušenky :-).

V rámci Prahy mohu také přijet já k Vám – to je užitečné např. u menšího dítěte, pro které je domácí prostředí lepší, nebo pro případ špatné pohyblivosti po úrazu nebo Vaší velké časové vytíženosti atd. Pro terapii u Vás doma je potřeba jen zajistit místnost, kde bude ticho a zcela klid. Pokud máte u sebe pejska, tak to není vůbec problém, většinou se v mé přítomnosti po chvíli zcela zklidní.

Léčení na dálku

Léčení na dálku je založeno na stejném principu jako kontaktní léčení, funguje stejným systémem a přináší stejně dobré výsledky. Díky mé schopnosti přenášet silnou léčivou energii skrz prostor není důležitý počet kilometrů, který mě od Vás dělí. Pokud je pro Vás Praha daleko, můžete si čas a cestování ušetřit.
Osobní setkání je příjemné, ale pro efekt léčení není podstatné. Při léčení na dálku budeme komunikovat po emailu. Výhoda je v tom, že budete mít všechny mé doporučení v  písemné formě.
Napište mi prosím na adresu Lecitel-JanaMarie@seznam.cz - o jaký problém se jedná, co byste rádi řešili. Situaci si zkonzultujeme, pečlivě zvážím své možnosti. Pokud se shodneme, poprosím Vás o podklady k léčení. Jedná se o jisté „souřadnice“, podle kterých se můžu dostat do souladu s Vámi.

  1. Jméno a příjmení
  2. Datum a místo narození
  3. Adresu pobytu, kde jste většinou od večera do rána
  4. Aktuální fotku, kde uvidím Vaše oči
  5. Tři řádky o Vás – co Vás baví, jaká je Vaše práce a rodina.

/pozn: tyto údaje se týkají toho, s kým se má pracovat. Pokud tedy mluvíme např. o malém dítěti, myslím tím jeho jméno a fotku/. Většinou mohu začít cca do týdne od obdržení potřebných pokladů.

Z Vaší strany je ideální pevná víra v úspěch léčení, nebo alespoň víra v naději, důvěra a otevřenost. Léčení na dálku Vás nebude nijak omezovat. Jediné, co je potřeba, je snažit se plnit doporučení, která ode mě dostanete. Budu pro Vás celý měsíc k dispozici na emailu, v případě potřeby na mobilu.

Při léčení jiné osoby je ideální, pokud máme její souhlas a zájem. Jen výjimečně, při závažných důvodech pracuji bez vědomí zletilého člověka.

Pokud jste opravdu rozhodnutí zlepšit své zdraví a věřit v úspěch, potom já velmi ráda investuji velké úsilí do léčení na dálku. Platbu prosím na začátku léčení, jako výraz Vašeho jasného záměru. Cyklus trvá celý jeden měsíc, součástí je písemná zpráva o příčinách a řešení, tj. Vaší účasti na procesu uzdravování.

Těším se na spolupráci. Klíčovým prvkem terapie je použití souboru léčivých energií, které můžete skrze mě přijímat. Mám zvláštní schopnost spojit se se zázračně uzdravující silou a předat Vám vysoké čisté energie. Používám soubor autentických postupů, které se mi spolehlivě osvědčují. Díky tomu mají mé terapie téměř vždy úspěch a já jsem za to už přes 10 let velmi vděčná.

Přijďte svěřit své tělo a mysl léčivým vibracím, které kolem Vás rozprostřu. Já potřebuji jen Vaši důvěru, za kterou budete bohatě odměněni. Ze zlepšení zdraví mám stejnou radost jako mí klienti. Každý člověk, který se mi položí pod ruce, je pro mě zcela nový příběh.

Důležitou částí spolupráce je Vaše účast na uzdravování. Právě ve Vašich postojích jsou ukryty skutečné důvody moci nebo ne-moci. Víte, že neexistuje žádný vnější zdroj Vaší nemoci? Opravdu ne. Když v sobě ale nenecháte proudit zdraví, pak se rozvine stav, který označujeme jako nemoc.

Většinou ode mě klient dostává písemně individuální úkoly pro jeho účast na léčení. Někdy pro klienta připravím homeoygika, což je úžasná alternativa k homeopatikům, jen obsahují esenci zdraví (řecky ygia) místo esence nemoci (patia), více ZDE.

Při terapii vždy připravuji program každodenního léčení na dobu tří týdnů. Při Vašem odchodu si zkrátka chci být jistá, že máme perfektně připravenou cestu. Více k průběhu terapie ZDE.

Dodávám, že vždy respektuji léky, které má klient předepsané od lékaře a toto téma nijak nezpochybňuji, neboť neposkytuji lékařskou péči. Lékařování a lékování nechávám zcela na lékařích, já mnohem raději léčím a uzdravuji. Víte, není žádný důvod, proč byste měli trpět. Cesta zpět k souladu se zdravím není tak složitá, pokud víme, jak na to. Nabízím Vám svůj léčivý doprovod a individuální vedení.

Uzdravit se, to znamená změnit se ve zdravého člověka, zkrátka změnit se.
Na Vaši změnu ve zdravějšího a šťastnějšího člověka se moc těším.

© 2021 Jana Marie eden, Praha • Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - webSEO.cz, www stránky