Chci řešit psychické věci

Můžete se na mě obrátit s úzkostí či strachem, s únavou, depresí, smutkem nebo stresem. Budeme spolu čistit událost či traumatickou zkušenost nebo pocity bezmoci. Každá situace má řešení, ať už je to ztráta, rozvod či rozchod, zmatek nebo nátlak.

Můžeme spolu řešit pocit viny nebo křivdy, lítost, vztek nebo výčitky svědomí. Není důvod, proč byste měli trpět. To se týká i partnerských krizí, mezilidských a rodinných problémů, potíží se spánkem, nebo nedostatečné sebeúcty. Můžeme spolu samozřejmě pomoct i dětem.

Máte-li psychické potíže, znamená to, že jste neřešili včas své nepříjemné pocity, takže už Vám přerostly přes hlavu a máte reálné vnitřní potíže. Také to ale znamená, že jste se zastavili perfektně včas ještě před tím, než by Vám tyto vibrace klesly z psychiky hlouběji do hmotného těla. Všechny tělesné nemoci jsou psychického původu. Jste tu sami za sebe a je jen na Vás, zda se k řešení přibližujete, nebo se od něj vzdalujete.

Je dobře, že se včas obracíte na účinnou pomoc a cesta ke zdraví nebude tak náročná. Zlepšení v psychické oblasti bývá většinou postupné, ale už od prvního sezení je znát kladný efekt. Záleží na závažnosti potíží, vleklé a mnohaleté pocitové poruchy se řeší déle, ale každý měsíc je vždy o něco lépe.

Zázračná rychlá uzdravení jsou také možná a nejsou neobvyklá. Zázrak znamená, že je něco „za zraky“, za běžným pohledem na věc, nic víc. Ráda se Vám budu věnovat. Pokud je pro Vás dostupná Praha, tak Vám nabídnu termíny pro osobní návštěvu v horizontu cca 1-2 týdnů. Jestli je pro Vás Praha opravdu vzdálená, nabízím Léčení na dálku.

Kontaktní léčení

Pokud můžete přijet do pražských Strašnic, pak se budu těšit na osobní setkání v prostoru k tomu vhodném, který je doslova posvěcený více než deseti lety léčení. Adresa je uvedená v kontaktu. Místo je velmi dobře dostupné MHD, s autem nebývá problém s parkováním.

V případě zájmu o návštěvu se prosím ozvěte na emailu nebo mobilu, budu se Vám ráda věnovat. Nejdříve si krátce sdělíme, o co se jedná, co byste rádi změnili. Zvážím svou možnost pomoct Vám s řešením. Pokud se shodneme, předám Vám aktuální volné termíny, obvykle v horizontu cca 2 týdnů. S sebou na léčení nic nepotřebujete, snad jen pohodlné oblečení a dostatečný časový prostor, nejlépe celé dopoledne. Ráda Vám nabídnu minerálku, džus, čaj, kávu, jablko, sušenky :-).

V rámci Prahy mohu také přijet já k Vám – to je užitečné např. u menšího dítěte, pro které je domácí prostředí lepší, nebo pro případ špatné pohyblivosti po úrazu nebo Vaší velké časové vytíženosti atd. Pro terapii u Vás doma je potřeba jen zajistit místnost, kde bude ticho a zcela klid. Pokud máte u sebe pejska, tak to není vůbec problém, většinou se v mé přítomnosti po chvíli zcela zklidní.

Léčení na dálku

Léčení na dálku je založeno na stejném principu jako kontaktní léčení, funguje stejným systémem a přináší stejně dobré výsledky. Díky mé schopnosti přenášet silnou léčivou energii skrz prostor není důležitý počet kilometrů, který mě od Vás dělí. Pokud je pro Vás Praha daleko, můžete si čas a cestování ušetřit.
Osobní setkání je příjemné, ale pro efekt léčení není podstatné. Při léčení na dálku budeme komunikovat po emailu. Výhoda je v tom, že budete mít všechny mé doporučení v  písemné formě.
Napište mi prosím na adresu Lecitel-JanaMarie@seznam.cz - o jaký problém se jedná, co byste rádi řešili. Situaci si zkonzultujeme, pečlivě zvážím své možnosti. Pokud se shodneme, poprosím Vás o podklady k léčení. Jedná se o jisté „souřadnice“, podle kterých se můžu dostat do souladu s Vámi.

  1. Jméno a příjmení
  2. Datum a místo narození
  3. Adresu pobytu, kde jste většinou od večera do rána
  4. Aktuální fotku, kde uvidím Vaše oči
  5. Tři řádky o Vás – co Vás baví, jaká je Vaše práce a rodina.

/pozn: tyto údaje se týkají toho, s kým se má pracovat. Pokud tedy mluvíme např. o malém dítěti, myslím tím jeho jméno a fotku/. Většinou mohu začít cca do týdne od obdržení potřebných pokladů.

Z Vaší strany je ideální pevná víra v úspěch léčení, nebo alespoň víra v naději, důvěra a otevřenost. Léčení na dálku Vás nebude nijak omezovat. Jediné, co je potřeba, je snažit se plnit doporučení, která ode mě dostanete. Budu pro Vás celý měsíc k dispozici na emailu, v případě potřeby na mobilu.

Při léčení jiné osoby je ideální, pokud máme její souhlas a zájem. Jen výjimečně, při závažných důvodech pracuji bez vědomí zletilého člověka.

Pokud jste opravdu rozhodnutí zlepšit své zdraví a věřit v úspěch, potom já velmi ráda investuji velké úsilí do léčení na dálku. Platbu prosím na začátku léčení, jako výraz Vašeho jasného záměru. Cyklus trvá celý jeden měsíc, součástí je písemná zpráva o příčinách a řešení, tj. Vaší účasti na procesu uzdravování.

Těším se na spolupráci. Klíčovým prvkem terapie je použití souboru léčivých energií, které můžete skrze mě přijímat. Mám zvláštní schopnost spojit se se zázračně uzdravující silou a předat Vám vysoké čisté energie. Ve své více než 10-leté praxi používám soubor autentických postupů, které se stále vyvíjí a spolehlivě se osvědčují.

Přijďte svěřit svou psychiku léčivým vibracím, které kolem Vás rozprostřu. Za svou důvěru budete bohatě odměněni. Ze zlepšení Vašich pocitů budu mít velkou radost, těším se na Váš příběh. Důležitou částí spolupráce je Vaše účast na uzdravování. Právě ve Vašich postojích jsou ukryty skutečné důvody moci nebo ne-moci. Neexistuje žádný vnější zdroj Vašich potíží.

Většinou ode mě dostanete písemné individuální doporučení pro Vaši účast na léčení. Někdy připravuji homeoygika, což je úžasná alternativa k homeopatikům, jen obsahují esenci zdraví (řecky ygia) místo esence nemoci (patia), více ZDE. Při terapii vždy připravuji program každodenního léčení na dobu tří týdnů. Budeme tak mít perfektně připravenou cestu k uzdravení. Více k průběhu terapie ZDE.

Pokud užíváte na psychické potíže nějaké léky, nebudeme na tom nic měnit, protože lékování přísluší pouze lékaři. Antidepresiva pro jejich tlumící efekt mírně zpomalují proces přirozeného léčení, ale nejsou překážkou. Není důvod, proč byste měli trpět. Svěřte se mi a společně se vydáme na cestu k normálu, takže k vnitřnímu klidu, pohodě a radosti ze života.

 

© 2021 Jana Marie eden, Praha • Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - webSEO.cz, www stránky